Hakkımızda

2017 yılında kurulan QUAD TEKNOLOJİ TİC A.Ş, elektronik sektöründe aksesuar ürünlerinin satışı ile faaliyet göstermektedir. Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olduğu PHILIPS ve BLACKER DECKER ürünlerinin dağıtım ve pazarlama çalışmalarını sürdürmektedir. Aksesuar ürünleri konusunda uzman olan QUAD TEKNOLOJİ , sahip olduğu geniş ürün gamıyla sektörün lider firmalarındandır.

QUAD TEKNOLOJİ , daima yenilik politikasıyla aksesuar ürünleri konusunda uzmanlığını geliştirmek, müşterilerine hızlı ve sürekli destek sağlamak, böylece alanında gelişime katkıda bulunmayı kendisine misyon edinmiştir.

Vizyon

Elektronik sektöründe, iş ortaklarımızın, müşterilerinin beklentilerine uygun olan teknoloji ürünlerinin sağlayıcısı olmak ve pazarda lider bilişim firması olarak faaliyetlerine devam etmektir.

Misyon

Taşıdığı lider dünya markalarıyla ürün gamında direk distribütör olarak çalışmak, iş ortaklarımızın tüm elektronik ürün ihtiyaçlarını, onlara en iyi hizmeti veren tedarik noktası olmaktır.

Kaliteli yönetim sistemlerine uygun hareket edip, iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak için ihtiyaçlarını iyi analiz etmek ve oluşan beklentilerini katma değer yaratacak bir hizmet ile gerçekleştirirken, personelimizin güven ve memnuniyet duyabilecekleri bir çalışma ortamı sunmak ve bu doğrultuda, çalışma verimliliğimizi ölçmek ve sürekli iyileştirmektir.